Технологии

Тамподрук

Тамподрук - самий популярний, і найбільш часто використовуваний спосіб нанесення на ручки. Для того, щоб приступити до здійснення нанесення з використанням даної технології для початку необхідно виготовити кліше. Кліше - це штамп, який відображає макет зображення - майбутнього нанесення.
Далі технологія виглядає таким чином, за допомогою спеціального тампона фарба передається на кліше, і відбитком зображення передається на ручку. Нанесення цією технологією дозволяється робити будь колірної гами, яку можна підібрати по пантонов віялу.

Гравіювання

Найкращим способом брендування металевих ручок, безсумнівно, є гравірування. Технологія гравіювання полягає в розпилюванні частинок верхнього шару ручки, що досягається за допомогою впливу лазера. Таким чином, нанесення стає одним цілим з ручкою. Саме тому дане нанесення є довговічним, не стирається, і не піддається ніяким пошкоджень.
За допомогою сучасного устаткування - надточного лазера, гравірування дозволяється здійснити складних макетів з дуже тонкими лініями.