Металлические ручки

Металеві ручки ефектно і красиво виглядають, вони можуть бути як дорогі, так і дешеві, все залежить від використаного матеріалу та виробника.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ручки з металу, є важкими на відміну від інших видів, тому вони не сильно підійдуть дітям для писання в школі або дитячому садку. Таку продукцію замовляють більше для корпоративного користування, тому на її поверхні використовується гравіювання, яка дозволяє зробити цей вид канцелярських товарів більш ексклюзивними й красивими, а також надати їм особистісного значення, нанесення логотипу, яке покликане рекламувати і оповіщати. З його допомогою з металевої ручки легко можна зробити рекламний носій, який буде зручний і довговічний. Також, ручки з гравіюванням прийнято дарувати певній людині, попередньо вказуючи на поверхні самого виробу ініціали або інші характерні написи одержувача, таким чином, вони виступають як сувенірні ручки.
Гравіювання на них дуже вигідне, адже зобразивши на ній логотип компанії, це і реклама, і відмінний презент будь-якій людині. Ручки під гравіювання можуть бути різними - кулькові або з пером. Гравіювання ручок не займає багато часу. Ручки з логотипом, стануть в нагоді кожній людині в побуті і допоможуть у потрібний момент згадати про вас.